شنبه 1397/12/04

پشت پرده حضور لژیونر ایرانی در لیگ قطر

  • کد خبر: ۴۳۶۴۸۲
  • تاریخ انتشار: ۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۲:۱۱ ب.ظ
  • مرجع خبر: افکار نیوز
  • گروه خبر: ورزشی
مدافع جدید تیم فوتبال القطر برای بازی در این تیم از فدراسیون فوتبال درخواست ITC می‌کند.

محمد طیبی به تیم فوتبال القطر پیوست و از تیم پارس جنوبی جم جدا شد. این بازیکن پس از شرکت در تست پزشکی و گرفتن تایید پزشکی با القطر قرارداد بست و روز گذشته به صورت رسمی به رسانه‌ها و هواداران معرفی شد.

طیبی برای صدور کارت بازی به ITC نیاز دارد. از این رو به فدراسیون فوتبال نامه‌ای رسمی ارسال کرده و در خواست‌ ای تی سی می‌کند.

به نظر می‌رسد با توجه به نارضایتی تیم پارس جنوبی از این انتقال، صدور‌ ITC این بازیکن به راحتی صورت نگیرد چراکه تیم پارس جنوبی جم روز گذشته از این بازیکن به فدراسیون فوتبال شکایت کرد. این در حالی است که طیبی مدعی است پارس جنوبی به تعهدات مالی خود عمل نکرده است و پروسه جدایی او از پارس جنوبی کمی پیچیده است.

مدیربرنامه‌های این بازیکن گفت: کلا پارسی‌ها تا این لحظه به تعهدات خود عمل نکردند. آنها پولم ندارند و تا الانم هم پولی ندادند. حتی خود رضاییان با توجه به شرایط به طیبی گفت: دلت با تیم نیست برو.

پشت پرده حضور لژیونر ایرانی در لیگ قطر


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/436482

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها