دوشنبه 1397/11/29

فروپاشی پلن B زیدان؛ رئال ضعیف شده است؟

  • کد خبر: ۴۳۶۱۱۰
  • تاریخ انتشار: ۳۱ تیر ۱۳۹۶ - ۰۳:۴۲ ب.ظ
  • مرجع خبر: ورزش سه
  • گروه خبر: ورزشی
رئال مادرید با فروش بازیکنان مهم خود ضعیف شده و اگر تا پایان فصل نقل و انتقالات با بازیکنان خوبی قرارداد امضا نکند احتمالا در فصل پیش رو از این موضوع ضربه می‌خورد.


رئال مادرید با فروش بازیکنان مهم خود ضعیف شده و اگر تا پایان فصل نقل و انتقالات با بازیکنان خوبی قرارداد امضا نکند احتمالا در فصل پیش رو از این موضوع ضربه می‌خورد.
رئال مادرید در آخرین فصل توانست فاتح لیگ قهرمانان اروپا و لالیگا شود.
تیم قدرتمند زین الدین زیدان باعث شد که هواداران پس از سال‌ها فتح دوگانه را جشن بگیرند و در انتظار رسیدن به رکورد شش‌گانه باشند که تنها بارسلونا توانسته است به آن برسد. ذخیره های باکیفیت رئال مادرید با درخشش در مقطع پایانی فصل نقش بسیار مهمی در قهرمانی این تیم در لالیگا داشتند.
در واقع زیدان با استراحت دادن به بازیکنان اصلی خود ترجیح داد در لالیگا از بازیکنان ذخیره خود استفاده کند و آنها آنقدر خوب بودند که رئال بدون مشکل توانست بازی های انتهای فصل خود در لیگ را با پیروزی پشت سر بگذارد.
با این حال می توان گفت که پس از جدایی خامس رودریگس، آلوارو موراتا، په‌په، ماریانو و دنیلو که به زودی به منچسترسیتی خواهد پیوست، تیم زیدان ضعیف شده است.
با پیوستن دنی سبایوس، تئو هرناندس و حضور خسوس وایه خو و مارکوس یورنته به نظر می‌رسد از قدرت رئال مادرید کمی کاسته شده و منطقی است که هواداران بپرسند آیا باشگاه می‌تواند تا پایان فصل نقل‌ و انتقالات، با بازیکنان بهتری قرارداد امضا کند یا نه.
رویای فلورنتینو پرز دورتر از همیشه
فروش موراتا (۸۰ میلیون یورو)، خامس رودریگس (۴۵ میلیون یورو تا ۲۰۱۹ ) و ماریانو (۸ میلیون یورو) بودجه باشگاه را خیلی تقویت کرده است. با این حال رئال مادرید تنها با هرناندس و سبایوس قرارداد امضا کرده و به نظر می‌رسد که برای جذب کیلیان ام‌باپه موفق نشود چون باشگاه موناکو اعلام کرده که اگر باشگاه‌های بزرگ اروپایی در این تابستان خواهان ام‌باپه شوند از آنها شکایت خواهد کرد.
پرز باید برای موارتا یک جانشین پیدا کند چون مهاجم اسپانیایی دومین گلزن برتر فصل گذشته تیمش بود. رئال مادرید در مسیر مورد نظر خود قرار ندارد و به جای این که تیم خود را تقویت کند با فروش بازیکنان مهم ضعیف شده است.

لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/436110

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها