جمعه 1397/01/31

امید منصوریان به این 2 بازیکن استقلال

سرمربی استقلال برای قهرمانی در لیگ برتر و درخشش در لیگ قهرمانان آسیا حساب ویژه ای روی دو هافبک باتجربه تیمش کرده است.
امید منصوریان به این 2 بازیکن استقلال

استقلال منصوریان در فصل جدید رقابت های لیگ برتر بسیار متفاوت خواهد بود. تیم بزرگ آبی پوش پایتخت تغییرات زیادی در تابستان داشته و چند بازیکن بزرگ را جذب کرده است.

با بازگشت مجتبی جباری به آبی پوشان خیال هواداران این تیم از خط میانی راحت شد اما عقد قرارداد با جپاروف بسیاری را غافلگیر کرد. سوال بزرگی که وجود داشت این بود که منصوریان چرا با وجود جباری، شجاعیان و فرشید اسماعیلی بازهم یک هافبک بازیساز جذب کرد.

استقلال فصل قبل چه در خط دفاعی و چه در خط  حمله تا حدودی توانست انتظارات را برآورده کند. این تیم در نیم فصل دوم به استثنایی دیدار برابر العین بسیار خوب کار کرد. یکی از پست های که تیم منصوریان در آن مشکل داشت هافبک بازیساز بود و همین باعث شده تا اولویت نخست سرمربی استقلال تقویت خط میانی باشد.

منصوریان امید زیادی به درخشش جپاروف و جباری در ترکیب استقلال دارد و برای نخستین بار از این دو بازیکن باهوش و فانتزی در ترکیب تیمش در کنار هم بهره برد و به نظر می رسد که سرمربی استقلال قصد دارد که از این دو بازیکن در کنار هم استفاده کند و امید زیادی به درخشش آنها در فصل جدید دارد.

جباری اگر مصدوم نشود می تواند یکی از کلیدی ترین بازیکنان استقلال باشد و از طرف دیگر هم جپاروف با وجود سن بالا بازیکنی باکیفیت نشان داده و بعد از حضور در سپاهان الان به فضای فوتبال ایران هم آشنا شده است.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/433996

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها