چهارشنبه 1397/03/30

پشت پرده موافقت فوری با حضور در شهرآورد اروپایی

  • کد خبر: ۴۳۳۸۸۸
  • تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۵ ب.ظ
  • مرجع خبر: آخرین خبر
  • گروه خبر: ورزشی
این درست که بازیکنان استقلال تمایل چندانی به سفر به آلمان و حضور در شهرآورد دوستانه با پرسپولیس...
 این درست که بازیکنان استقلال تمایل چندانی به سفر به آلمان و حضور در شهرآورد دوستانه با پرسپولیس در اولین رویارویی تاریخ دو باشگاه پرطرفدار پایتخت، خارج از تهران ندارند اما تأکید سران باشگاه بر برگزاری این بازی طبق توافق با اسپانسر باعث شد تا بازیکنان برخلاف میل باطنی زیر بار این سفر بروند، سفری که گفته می‌شود چهار میلیارد تومان برای استقلالی‌ها منابع مالی آن هم در این روزهای بحرانی در پی خواهد داشت.
باشگاه استقلال بعد از تمام فشارها و انتقاداتی که از مسائل مالی در اواخر فصل گذشته به جان خرید برای تسویه‌حساب با بازیکنان بالاجبار 30 درصد از قراردادها را اواخر خرداد به حساب بازیکنان و مربیان واریز کرد که همین امر باعث شد خزانه باشگاه تهی از منابع مالی در نقل و انتقالات تابستانی شود و مدیران باشگاه در نقل و انتقالات تنها با وعده پرداخت پول قراردادهای خود را ببندند. وعده‌هایی که باید هفته اول مرداد عملی شود تا بازیکنان بدون دلخوری وارد فصل جدید شوند. در حالی که اسپانسر باشگاه باید بخشی از پول قرارداد را به حساب استقلال واریز می‌کرد لزوم برگزاری شهرآورد خارج از ایران آن هم در فاصله یک هفته تا آغاز لیگ پیش کشیده شد آن هم با این وعده که حضور در این شهرآورد می‌تواند چکی چهار میلیارد تومانی برای استقلال عایدی داشته باشد تا تمام مشکلات مالی ابتدای فصل خود را با این رقم برطرف کند. بنا به ادعای یکی از مسئولان استقلال این پرداختی تنها بعد از حضور استقلال در شهرآورد اروپایی انجام خواهد شد و اگر سران باشگاه زیر بار این بازی نمی‌رفتند قطعاً با مشکلات بیشماری در ابتدای لیگ هفدهم با آن همه خرید رنگ و وارنگ روبه‌رو می‌شدند از همین‌رو بازیکنان وقتی پی بردند دریافتی‌های ابتدای فصل تنها با سفر به آلمان و مصاف با رقیب سنتی حل خواهد شد دیگر اعتراضی به برنامه فشرده پیش فصل نداشته و حاضر به حضور در شهرآورد شدند. حال اینکه واقعاً حضور در شهرآورد چنین درآمدی را نصیب باشگاه استقلال و پرسپولیس خواهد کرد مسلماً تنها با گذشت زمان مشخص خواهد شد گرچه با شرایط حاکم بر برنامه‌ریزی این‌گونه دیدارها آن هم در قلب قاره سبز کمی خوشبین بودن به این درآمدزایی را دشوار کرده است.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/433888

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها