جمعه 1397/01/31

بازگشت انصاری به پست دفاع چپ

  • کد خبر: ۴۳۲۹۴۰
  • تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۶ - ۰۴:۵۷ ب.ظ
  • مرجع خبر: آخرین خبر
  • گروه خبر: ورزشی
سرمربی پرسپولیس خواهان بازگشت انصاری به پست سابق خود شد.
برانکو ایوانکوویچ بعد از قراردادن شایان مصلح وحسین ماهین در پست دفاع چپ در بازیهای دوستانه تیمش در تهران و اوکراین در نهایت تصمیم گرفت محمد انصاری را بعد از بهبودی در این پست بازی دهد. در واقع برانکو برای زوج خط میانی دفاع تیمش از شجاع خلیل زاده و سیدجلال حسینی استفاده خواهد کرد و انصاری را به همان پست سابق خود که دفاع چپ است خواهد برد.
در آخرین بازی دوستانه پرسپولیس در توکراین که مقابل یم تیم قدر و لیگ برتری بود، برانکو ترکیب اصلی خط دفاعی تیمش را چید و از انصاری و محرمی به عنوان های مدافعان کناری در حضور خلیل زاده و حسینی در دفاع میانی بهره گرفت. با توجه به اینکه بازی در پست دفاع کنار آمادگی بدنی و سرعت بیشتری را نسبت به پست دفاع میانی می طلبد، انصاری باید خودش را کاملا آماده بازی در پست دفاع چپ کند. یکی از دلایلی که باعث شده برانکو این تصمیم را بگیرد قدرت بدنی تقریبا ضعیف انصاری در درگیری های نفر به نفر است در حالی که شجاع و سید جلال به مراتب از او قدرتی تر و خشن تر هستند.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/432940

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها