چهارشنبه 1397/03/30

هاشمی: درد مردم «آتش‌بس» نیست

هاشمی گفت: آتش بس سیاسی درد امروز جامعه ایران نیست و کاربردی ندارد.
محمد هاشمی‌رفسنجانی درباره آتش بس سیاسی گفت:‌ از خود آنهایی که این موضوع را می‌گویند باید بپرسید که چرا چنین مساله‌هایی را مطرح می‌کنند، از طرف کسی نمی‌توان صحبت کرد.
او خاطرنشان کرد: مفهوم آتش‌بس سیاسی نادرست است. آتشی نیست که کسی بخواهد آتش‌بس اعلام کند. این واژه به خودی خود حساسیت برانگیز است.
هاشمی به اشاره به این که ایران یک نظام اسلامی مردم‌سالار است، عنوان کرد: بیان این‌گونه حرف‌ها در یک جامعه اسلامی مبتنی بر نظام مردم‌سالاری نشان‌دهنده آن است که اولاً شناختی از جامعه وجود ندارد، ثانیاً مردم ما را نمی‌شناسند، ثالثاً نمی‌دانند حزب چیست.
او ادامه داد: آتش بس سیاسی درد امروز جامعه ایران نیست و کاربردی ندارد باید به مسائل مردم رسیدگی شود. به کار بردن این الفاظ و چنین پیشنهادهایی، مساله‌ای را حل نمی‌کند.
هاشمی خاطرنشان کرد: انتخاباتی انجام شد و مردم انتخاب خود انجام دادند باید به رای آنها احترام گذاشت.
او در ادامه تاکید کرد: هرشخصی در هر جایگاهی جهت رفع مشکلات کشور باید گام بردارد و مشارکت کند این خواسته مردم و رهبری است.

لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/432032

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها