سه شنبه 1397/02/04

شایعه درگیری یک نماینده با سیف در صحن مجلس

  • کد خبر: ۴۳۱۳۹۴
  • تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۵ ب.ظ
  • مرجع خبر: خبرآنلاین
  • گروه خبر: شایعه
شایعه درگیری میان رئیس بانک مرکزی و یک نماینده،‌ موضوعی بود که بعد از مطرح شدن در یک رسانه اصولگرا،‌ با تکذیب سایر نمایندگان اصولگرا همراه شد.


ولی الله سیف رئیس بانک مرکزی در جلسه علنی امروز مجلس به منظور بررسی مشکلات موسسات مالی و اعتباری حاضر شد. پس از پایان این جلسه غیرعلنی یکی از نمایندگان در مجلس دهم مدعی شد که میان او و سیف درگیری رخ داده است.

شیران نماینده مردم مشهد در گفتگویی با مهر مدعی درگیری با رئیس بانک مرکزی شد و گفت: بسیاری از افرادی که این موسسات را تشکیل داده اند از مدیران ارشد، بازنشسته و مشاوران بانک مرکزی هستند. بنده به آقای سیف تاکید کردم شما در انجام وظیفه ذاتی‌تان کوتاهی کردید. نه تنها اطلاع رسانی انجام ندادید، بلکه از این موسسات حمایت کردید. باید از پول مردم حفاظت کنید. متاسفانه امروز بانک مرکزی به نگرانی های مردم دامن می زند.

اما پس از آنکه خبر خبرگزاری مهر با تیتر« جزئیات درگیری لفظی نماینده مشهد با رئیس کل بانک مرکزی» منتشر شد، چند نماینده اصولگرای حاضر در جلسه غیرعلنی نسبت به این موضوع واکنش نشان دادند.

کاظم دلخوش اباتری در گفت‌وگو با ایلنا، با اشاره به انتشار برخی شایعات درباره درگیری نمایندگان با رییس کل بانک مرکزی در انتهای نشست غیرعلنی امروز مجلس که به‌منظور بررسی وضعیت موسسه‌های مالی و اعتباری برگزار شد، اعلام کرد: هیچ‌گونه درگیری در صحن پیش نیامد.

نماینده اصولگرای صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سوال که آیا نماینده مشهد هنگام خروج سیف از صحن با او درگیر نشده است، گفت: بنده در آن لحظه آن‌جا حضور داشتم و به شما می‌گویم که هیچ درگیری اتفاق نیافتاده است.

اکبر رنجبرزاده دیگر نماینده اصولگرای عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی نیز نسبت به این درگیری ابراز بی‌اطلاعی کرد.

این عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی در واکنش به سوال خبرنگار ایلنا درباره بروز درگیری هنگام خروج رییس بانک مرکزی از صحن مجلس، گفت: بنده متوجه اتفاقی نشدم!

لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/431394

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها