پنجشنبه 1397/03/31

ادعای عجیب از یک لژیونر جدید/ اسکار: فوتبال باشگاهی چین می‌تواند با لیگ انگلیس رقابت کند!

ستاره برزیلی جدید شانگهای مدعی است در صورتی که لیگ حرفه‌ای فوتبال چین همچنان ستارگان بزرگ جهان را جذب کند، قادر به رقابت با لیگ جزیره خواهد شد.
اسکار در شرایطی که به تازگی به عضویت تیم «شانگهای» درآمده، اما ادعای عجیبی کرده است. بازیکن 25 ساله چند هفته قبل چلسی انگلیس معتقد است اگر لیگ حرفه‌ای چینی‌ها موج خرید ستارگان بزرگ دنیا را تداوم بخشد و بعد از شکار توز، آکسل ویتسل، رامیرز، آلکس تکسی‌یرا، ازکوییل لاوتزی، جان اوبی میکل، گراتسیانو پله، بوراک ایلماز، پائولینیو،رناتو آگوستو، فردی گوارین و جکسون مارتینس، بازهم بزرگانی را از آن خود کند، آنوقت به سطحی خواهد رسید که قابلیت رقابت با لیگ جزیره را خواهد یافت.
وی در مصاحبه با «اسکای» اظهار داشت:اگر چینی‌ها همچنان در این مسیر گام بردارند، بله این احتمال هست.چون در آن صورت عوامل خوبی خواهند داشت.البته سطح بازی بازیکنان لیگ برتر در سطح جهانی است. اما جوانان چینی خیلی خوب هستند.آنها به بازیکنان جدید بسیار کمک می‌کنند.امیدوارم این روند ادامه یابد چون آمده‌ام که کمک کنم.

لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/367366

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها