سه شنبه 1397/03/29

ترک سیگار با یک بازی موبایل جالب

به تازگی محققان بازی موبایلی به نام Cigbreak Free را توسعه داده اند که می تواند به سیگاری ها در ترک سیگار کمک کند.
به تازگی محققان بازی موبایلی به نام Cigbreak Free را توسعه داده اند که می تواند به سیگاری ها در ترک سیگار کمک کند. در این بازی که مثل بازی های معمولی دیگر بر روی گوشی های هوشمند نصب می شود، بازیکنان برای رسیدن به مراحل بعدی باید در هر مرحله کارهایی را انجام دهند تا امتیاز دریافت کنند.
 
 <a class='no-color' href='http://newsfa.ir/'> ترک سیگار</a> با یک بازی موبایل جالب

 از جمله این کارها پیدا کردن تعداد مشخصی از سیگار  و از بین بردن آن ها در یک زمان معین است.

بازی Cigbreak Free از ۳۷ تکنیک تغییر رفتار مثل نشان دادن عواقب این رفتار ها بر سلامت فرد، به دست آوردن امتیاز به شرط انجام کار هایی در جهت ارتقا سلامت یا ارائه پاداش‌ های مالی مجازی برای کمک به افراد سیگاری در جهت ترک سیگار تشکیل شده است.

نکته مثبتی که در مورد اپلیکیشن ‌ های گوشی ‌های هوشمند می توان گفت این است که شما می‌ توانید در هر نقطه از آن استفاده کرده و مشغول بازی شوید.

اشتیاق مصرف سیگار یک احساس کوتاه مدت است که با کنترل آن و منحرف کردن ذهن به سمتی دیگر می ‌توان آن را ترک کرد.

به گفته محققان و بر اساس پژوهشی که در مجله BMJ منتشر شده است، پاداش‌ هایی که در بازی هستند بازخورد های مثبتی در دنیای حقیقی برای افراد سیگاری به دنبال دارند.

لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/366969

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها