جمعه 1397/01/31

انواع مدل لباس مجلسی برای فصول مختلف

یک استایل زیبا و ساده چیزی هست که امروزه خانم ها بسیار دنبال آن هستند استفاده از لباس هایی که در عین سادگی شیک و مجلسی باشند، خیلی طرفدار پیدا کرده است. اما اصول خاصی رو باید همیشه برای لباس پوشیدن در مراسم های خاص در نظر بگیرید.

یک استایل زیبا و ساده چیزی هست که امروزه خانم ها بسیار دنبال آن هستند استفاده از لباس هایی که در عین سادگی شیک و مجلسی باشند، خیلی طرفدار پیدا کرده است. اما اصول خاصی رو باید همیشه برای لباس پوشیدن در مراسم های خاص در نظر بگیرید. برخی از پوشش ها سبک قدیمی دارند و برخی مدرن که متناسب با هر فصل متفاوت است که آن ها را برای شما تفکیک کرده ایم. انواع مدل لباس مجلسی برای فصول مختلف. 

ابتدا یک سری اصول کلی را باید یاد آور شویم. سعی کنید هرگز از لباس سفید در مجالس خاص به خصوص مجالس عروسی استفاده نکنید. بهترین رنگ ها رو می تونید با توجه به فصل، رنگ پوست یا رنگ های مد انتخاب کنید. اگر سن نسبتا کمی دارید سعی کنید از لباس های کوتاه زیر زانو برای مراسم های مختلف استفاده کنید و اگر جز دسته افرادی هستید که لباس های بلند را می پسندید سعی کنید از پارچه های خاصی مانند ابریشم استفاده کنید که جلوه خوبی داشته باشد. استفاده از لباس های حریر را هرگز فراموش نکنید چرا که حریر در عین سادگی بسیار شیک و همه پسند است و استایل شما را بسیار خوش فرم نشان می دهد.

با توجه به فصل های مختلف شما می توانید از انواع مختلف لباس ها استفاده کنید مثلا اگر به یک جشن یا مهمانی در فصل زمستان دعوت شده اید هنگام خرید لباس بیشتر به سمت لباس های کار شده و تجملاتی که درخشش خاصی در تن دارند، بروید مانند لباس های پولک دوزی شده. از رنگ هایی مانند سبز زمردی، زرشکی و یا آبی سلطنتی استفاده کنید. می توانید تمام این گزینه ها را در لباس های مجلسی با جنس مخمل هم پیدا کنید تا علاوه بر زیبایی شما را در طول شب گرم نگه دارد.

لباس مجلسی

فصل پاییز فصلی ست که آب و هوا زیاد در آن قابل پیش بینی نمی باشد پس اگر به مراسمی در محیط باز دعوت شدید سعی کنید حتما یک لباس جانبی همراه داشته باشید. استفاده از لباس هایی کوتاه با یک جوراب شلواری ضخیم یکی از آیتم های جوان پسندانه برای این فصل است. رنگ هایی با تونالیته تیره و جذاب  را در این فصل فراموش نکنید در کنار این پوشش استفاده از جواهرات مجلل و درخشان می تواند گزینه خوبی برای این فصل باشد.

لباس مجلسی

و اما مراسم های بهاره و تابستانه که تنوع لباس در این دو فصل برای خانم ها بسیار زیاد است. بهتر است روی لباس هایی در این فصل ها تمرکز کنیم که حس سرما را تلقین کند. جنس هایی مثل ابریشم، حریر، پارچه های گلدار و تور همراه با کفش های پاشنه دار بسیار زیباست. رنگ هایی مثل صورتی، زرد، گل بهی و آبی رنگ های مناسبی برای این فصل ها می باشد. سعی کنید از لباس های کوتاه چین دار و یا لباس های دکلته استفاده کنید.

لباس مجلسی


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/336849

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها