سه شنبه 1397/02/04

تیم ملی فوتسال بانوان به مصاف نایب قهرمان جهان می‌رود

  • کد خبر: ۳۲۴۴۰۶
  • تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۵ - ۰۵:۲۶ ب.ظ
  • مرجع خبر: آخرین خبر
  • گروه خبر: بانوان
تیم ملی فوتسال بانوان ایران به مصاف تیم ملی روسیه می رود.
تیم ملی فوتسال بانوان به مصاف نایب قهرمان جهان می‌رود تیم ملی فوتسال بانوان ایران در روز‌های 24 و 25 مهر ماه در دیداری دوستانه به مصاف تیم ملی فوتسال بانوان روسیه می‌رود. این دو تیم در حالی دیدا‌رهای دوستانه خود را به میزبانی سالن هندبال تهران برگزار می‌کنند که مرداد ماه تیم ملی روسیه در کشور خود میزبان تیم ایران بود.
تیم ملی فوتسال روسیه عنوان نایب قهرمانی جهان را یدک می‌کشد. این دو تیم بارها برابر هم قرار گرفته‌اند و دیدار‌های دوستانه‌ای را برگزار کرده‌اند. این در حالی است که فدراسیون فوتبال در بخش بانوان رایزنی‌ها و مکاتبات زیادی را برای برگزاری دیدار‌های دوستانه متنوع‌تری را برای تیم ملی فوتسال بانوان کشورمان با دیگر تیم‌های خارجی داشته است اما استقبال خوبی در این مورد از سوی کشور‌های دیگر صورت نگرفته است، به همین دلیل شاگردان فروزان سلیمانی به همین رقابت‌های دوستانه اما تکراری با روس‌ها قناعت می‌کنند.

لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/324406

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها